Sıkça Sorulan Sorular

SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİR HESABA İHTİYACIM VAR MI?
Hayır, sipariş vermek için bir hesaba ihtiyacınız yok, dilerseniz misafir kullanıcı olarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

HANGİ ÖDEME ŞEKİLLERİNİ KABUL EDİYORSUNUZ?
Kredi kartı ve havale ile ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

HANGİ GÖNDERİM YÖNTEMLERİNİ KULLANIYORSUNUZ?
Genelde Aras Kargo ile çalışıyoruz, fakat müşteri talepleri doğrultusunda Farklı Kargo firmaları ile de gönderim sağlıyoruz. Ayriyeten büyük desi ürünler için Horoz Lojistik ile çalışmaktayız. İstanbul İçi kendimiz teslim etmekteyiz.

SİPARİŞİM KAÇ GÜNDE ELİME GEÇER?
Siparişiniz normal şartlarda göre maksimum 3 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilir.
İstisnai olarak kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre teslimat süresi 3 – 10 gün arasında değişiklik göstermektedir.

İADE KOŞULLARINIZ NELERDİR?
İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, teslimat sonrasında iade edebilirsiniz. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre, ürünü teslim almanızdan itibaren 14 gündür. Satın aldığınız ürünün tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması sureti ile teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde faturanız ile iade edebilirsiniz.
İade etmek istediğiniz ürünler, ilgili ekibimiz tarafından “Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan kapsamına göre hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve sonuca bağlanacaktır. İade veya Değişimlerinizi anlaşmalı olduğumuz “Aras Kargo” ile yapınız.