Hakkımızda

LAVA AKUSTİK, 2013 yılında kurulan sürekli büyüyen genç ve dinamik yapıya sahip bir firmadır. Sektöre yön veren yenilikçi bakış açısı ile sürekli kendini geliştiren LAVA AKUSTİK çağın gereksinimlerine cevap verirken, geleceğinizi de düşünen ve yön veren rahat, modern ve kaliteli projeler sunmayı ilke edinmiştir. Özellikle ses yalıtım uygulamalarında yakalamış olduğu başarıyı bir adım öteye taşıyarak akustik düzenlemelerde de aynı başarıyı yakalamıştır. 2014 yılından beri akustik panel üretimine geçmiş olan firma 2016 yılının başında daha ergonomik, taşınabilir ve estetik akustik panel ve stüdyo mobilya & aksesuarlar üretimine başlamıştır.

Türkiye’de gerçekleşen ALTIN ZİRVE ÖDÜLLERİ 2020 (GOLDEN SUMMIT AWARDS 2020) – “EN BAŞARILI AKUSTİK TASARIM VE UYGULAMA ŞİRKETİ” ödülüne layık görülen Türkiye’nin #1 NUMARA‘lı akustik panel ve stüdyo mobilyaları üretici konuma gelen LAVA AKUSTİK, hem Türkiye’de hem de dünya çapında sevilen tasarımlar ile kullanıcıların kalplerini sürekli fethetmeye devam ediyor.

Müşteri memnuniyetini ve bütçesini ön planda tutarak müşterinin taleplerine en uygun ve kaliteli çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Ses yalıtım malzemeleri arasında doğru seçimin öneminin bilinci ile kendi bünyesinde bulunan uzmanlar tarafından doğru tespit yapılmakta ve her ürünün kendine has ayrı özellikleri ile ses ve gürültü problemleriniz için kaliteli ürünler kullanmaktadır. LAVA AKUSTİK ürünleri gerekli testlerden geçirilmiş olup Avrupa standartlarındadır.