Kurumsal

Lava Akustik uygulamalarını 2 ana başlıkta toplamaktadır. Ses Yalıtım ve Akustik Düzenleme uygulamaları şeklindedir. Ses yalıtım uygulaması ile akustik uygulamaları birbiri ile çokça karıştırılmaktadır. Bazı durumlarda akustik yalıtım, akustik ses yalıtımı gibi yeni yanlış kavramların türetildiği ve internet ortamında bolca gezdiği görülmektedir. Ses yalıtımla akustik düzenlemeler birbirinden çok farklı uygulamalardır. Bu uygulamalar ile alınmaya çalışıldığı sonuçlar da farklılık göstermektedir. Akustik düzenleme sesin oda içindeki davranışın düzenlenmesi ile alakalı bir olay iken ses yalıtımı sesin iki ortam arasındaki geçişiyle ilgilidir.

Lava Akustik olarak ses yalıtım uygulamalarında Avrupa standartlarında olan, kanserojen madde içermeyen ürünleri kullanırken, akustik düzenlemelerinde de kendi üretimi olduğu ve doğal ağırlıklı malzemeden üretilen akustik panelleri kullanmaktadır.

Uygulama konusunda Lava Akustikten danışmanlık alabileceğiniz gibi uygulama ve malzeme konusunda da size profesyonel ekiple her zaman yardımcı olmaktadır.